Aktuálně 51292 nabídek práce!

PROJEKTANT/KA v regionu Jičín

Pozice:
PROJEKTANT/KA
Zaměstnavatel:
EQUANS Services a.s.
IČO:
26121603
Oblast (okres, kraj):
Jičín
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
28000
Popis práce:

PROJEKTANT/KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.smidova@engie.com, volejte v době od 8:00 do 16:00 hod na tel.: 739523865 pí Šmídová.

Náplň práce:
Řízení a kontrola svěřených objektů.
Zpracování projektové dokumentace elektroinstalací.
Spolupráce v projekčním týmu.
Podpora realizace zakázky - změny, testy, zprovoznění.
Technická podpora přípravy nabídek.
Kontakt s klientem, řešení změn, neshod, rozšíření projektů.

Požadujeme:
Minimální zkušenost na obdobné pozici 1 rok, znalost AJ na střední úrovni, dobrá znalost ACAD,
ŘP sk.B výhodou, odborná zdatnost, technická vyspělost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme:
Týdenní pracovní doba o 2,5hodiny kratší, stravenky, nadstandartní zdravotní péče, práce na zajímavých projektech, individuální oceňování , finanční stabilita, možnost profesního rozvoje, firemní vzdělání- odborná a jazyková školení. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Hana Šmídová
Telefon:
739523865
Počet zobrazení inzerátu:
2438×